B&B Vol Liefde-Jan haalt zwaar uit naar makers: ´Stond er voor Piet Snot bij!´

Jan, die tijdens B&B Vol Liefde een hechte band opbouwde met Iris, maar uiteindelijk de liefde niet vond, is niet blij met de manier waarop hij werd behandeld tijdens de reünie-aflevering van het programma.

Hoewel veel kijkers hoopten dat Iris voor Jan zou kiezen, sloeg de vonk niet over, en Iris heeft inmiddels een nieuwe liefde gevonden. Dit is voor Jan geen probleem, maar hij heeft wel kritiek op de aandacht die aan haar nieuwe relatie werd besteed.

“Ik zat er voor Piet Snot bij”

In een interview met het AD vertelt Jan dat hij het jammer vindt dat hij tijdens de reünie nauwelijks zendtijd kreeg. “Ik vond wel dat ik er in die reünie een beetje voor Piet Snot bij zat,” zegt hij. De aflevering draaide bijna volledig om de nieuwe relatie van Iris, wat Jan teleurstellend vond, aangezien hij ook graag zijn verhaal had willen delen.

Lees ook:  Jan Dulles blikt terug op verschrikkelijk verlies: ´Kon ik maar janken!´

Onkosten en zendtijd

Naast het gebrek aan zendtijd was Jan ook ontevreden over de kosten die hij moest maken om bij de reünie aanwezig te zijn. Hij legde uit dat hij een hotel had geboekt omdat de terugreis naar Hellevoetsluis te ver was om ’s avonds nog te maken.

“Dat werd niet betaald, terwijl ik maar een klein inkomen heb en leef van mijn AOW,” zegt Jan. Uiteindelijk werden alleen zijn reiskosten vergoed, en dat gebeurde pas na veel moeite.

Lees ook:  Zwangere Gerda uit Urk! beleeft schrik van haar leven: ´Dacht aan indalingspijn´

Genoten van de reünie zelf

Ondanks zijn frustratie over de uitzending, genoot Jan wel van de reünie zelf en het weerzien met de andere deelnemers. “De reünie is nu een week of drie geleden, en vorige week zat ik bij RTL Boulevard.

Dat zijn uitstapjes waar ik enorm van geniet,” vertelt hij. Tijdens het reüniefeest sprak hij gezellig met Anja, Mirjam en Arno, en hij heeft zelfs afgesproken met Els om binnenkort samen wat te drinken, aangezien zij vlakbij woont.

Lees ook:  Glennis Grace (47) choqueert met vurige wens: ´Het is nog niet te laat´

Hoewel Jan zijn teleurstellingen duidelijk uitspreekt over de manier waarop hij in beeld kwam, blijft hij positief over de contacten die hij heeft opgedaan tijdens het programma en de vriendschappen die hij eraan over heeft gehouden.

Wat vind jij van dit artikel?

0 reacties · 0 keer gedeeld

Laatste video's