Volgens het juicekanaal reality_fbi zou Yara-Nour, bekend van haar deelname aan Ex On The Beach, afgelopen vrijdag op Schiphol tijdens een controle zijn opgepakt en direct naar de gevangenis zijn gebracht.

Dit nieuws komt vlak nadat RTL Boulevard de deelnemers van het nieuwe seizoen van Echte Meisjes in de Jungle bekendmaakte, waar Yara-Nour ook onderdeel van zou zijn. Hoewel ze oorspronkelijk gepland stond om met de andere deelnemers mee te vliegen, werd op het laatste moment gemeld dat ze door ‘privé omstandigheden’ toch niet kon deelnemen.

Echter, volgens reality_fbi ligt de situatie anders dan wat er naar buiten is gebracht. Het juicekanaal beweert dat Yara-Nour momenteel in de gevangenis zit vanwege een openstaande straf.

Tijdens een controle op Schiphol zou deze straf aan het licht zijn gekomen, waarna ze meteen is overgebracht naar de gevangenis om het resterende deel van haar straf uit te zitten.

Hoewel het juicekanaal contact heeft opgenomen met de autoriteiten voor bevestiging, wilden zij geen uitspraken doen over de situatie. RTL heeft aangegeven dat het om ‘privé omstandigheden’ gaat, maar volgens reality_fbi heeft niemand de tip expliciet ontkend, wat de geruchten alleen maar verder aanwakkert.

Vooralsnog blijft het onduidelijk wat er precies aan de hand is, maar het verhaal heeft zeker veel aandacht getrokken, vooral onder de volgers van reality-televisie en fans van Yara-Nour.










