De realityserie Dit Ben Ik: Gordon van SBS6 krijgt geen vervolg. Dit nieuws werd bevestigd door John van den Heuvel in de podcast Knoester & Kwint. Ondanks dat het programma geen tweede seizoen krijgt, zijn John en Gordon bezig met ideeën voor andere projecten.

Geen vervolg
John van den Heuvel, die bevriend is met Gordon Heuckeroth, gaf aan dat het huidige seizoen van de realityserie voldoende was om een goed beeld van Gordon te krijgen.

“Na deze reeks kennen we Gordon wel denk ik,” zei John. Hij benadrukte dat hij geen spijt heeft van het maken van de serie: “Ik vond het een leuk project. De opnames zitten erop, er moeten alleen nog wat montages plaatsvinden.”

Kritiek op het programma
Er was echter enige kritiek op de serie, met name van Angela de Jong, die niet begreep waarom John het gescheld van Gordon in de serie had laten zitten. Angela uitte haar zorgen over John’s objectiviteit, gezien zijn vriendschap met Gordon. Ze suggereerde dat deze vriendschap hem mogelijk beïnvloedde bij het maken van beslissingen over de inhoud van de serie.

John van den Heuvel reageerde nuchter op deze kritiek. “De kritiek op mij persoonlijk laat me volledig koud,” verklaarde hij. Hij benadrukte dat het tonen van alle kanten van Gordon, inclusief zijn boosheid, juist essentieel was voor het concept van de serie.

“We laten Gordon in alle facetten zien: zijn creativiteit, zijn humor, zijn kwetsbare kanten, zijn soms extravagante levensstijl, en ja, ook zijn boosheid naar sommige mensen. Dat laatste deel weglaten zou nogal hypocriet zijn, gezien de titel van de serie: Dit Ben Ik.”

Toekomstplannen
Hoewel er geen vervolg komt op Dit Ben Ik: Gordon, gaf John aan dat er nieuwe ideeën worden besproken voor andere programma’s met Gordon in de hoofdrol. Wat deze projecten precies zullen inhouden, is nog niet bekend.











