Nieuws
VVD-fractievoorzitter Klaas Dijkhoff wil einde aan demonstraties Zwarte Pieten.

VVD-fractievoorzitter Klaas Dijkhoff wil dat er een einde komt aan demonstraties bij Sinterklaasintochten, schrijft hij op Facebook.
Afgelopen maandag schreef VVD-fractievoorzitter Klaas Dijkhoff een bericht op Facebook waar hij pleit voor het eventueel afschaffen van demonstraties tijdens de intocht tot het feest. Dijkhoff begint zijn post met de vraag: „Wat is er nou leuker dan met je kind naar de intocht van Sinterklaas gaan?”
Publiée par Klaas Dijkhoff sur Vendredi 28 septembre 2018
Dit jaar ging Dijkhoff zelf niet naar een intocht met zijn dochtertje. „Eerlijk gezegd: ik ben niet geweest. Ik heb totaal geen zin het risico te lopen om mijn dochtertje te confronteren met schreeuwende en vechtende idioten. Met demonstranten die zo dichtgetikt zijn over hun eigen gelijk dat een ander meteen een racist is. Of met aso’s die dan weer agressief doen tegen demonstranten.”
Dit jaar waren er op verschillende plaatsen in Nederland rellen en arrestaties bij de intocht van Sinterklaas.
Dijkhoff geeft aan de discussie helemaal zat te zijn en wil dat de extremen respecteren dat ze de uitzondering zijn. Hij vraagt aan iedereen om: „z’n gezond verstand te gebruiken. Als je het ergens niet mee eens bent, is een ander nog niet meteen een racist. Als je je ergert aan demonstranten, dan mep je je frustratie er niet uit. Als je als volwassenen elkaar niet meer wil begrijpen, laat die kinderen dan met rust. Geen demonstraties bij de intocht.”
Als er volgend jaar geen gehoor aan wordt gegeven, vindt Dijkhoff dat er geen demonstraties plaats zouden moeten vinden. „En mochten mensen volgend jaar hier geen gehoor aan geven. Dan, lieve burgemeesters: van de intocht tot het feest even geen demonstraties. Even een paar weken de kinderen voorop. En als het echt niet anders kan: zet ze maar op een industrieterrein.”
Het lijkt erop dat elk jaar na Sinterklaas de Zwartepietendiscussie weer afzwakt om het jaar daarop zo rond oktober weer terug te keren. Wat denk jij van het voorstel van Dijkhoff?
Nieuws
Dochter van Lieke (14) veranderd sinds vriendje: ‘draagt hoofddoek en doet mee aan de ramadan’

Lieke maakt zich zorgen om haar dochter van 14 jaar die sinds kort een vriendje van 17 heeft. De jongen heeft een duidelijke invloed op haar dochter en Lieke is niet blij met de veranderingen die zij ziet.
Haar dochter wil bijvoorbeeld een hoofddoek dragen, Arabisch leren en deelnemen aan de ramadan.
Hoewel Lieke openstaat voor andere culturen en religies, begrijpt ze de veranderingen bij haar dochter niet helemaal en voelt ze zich hierdoor ongemakkelijk. Haar echtgenoot is nog sceptischer en vindt de situatie niks.
Lieke heeft echter geen problemen met iemands geloofsovertuiging en gunt haar dochter alle liefde en geluk van de wereld.
Lieke merkt dat haar dochter steeds meer verandert onder invloed van haar vriendje. Ze heeft bijvoorbeeld een hoofddoek geprobeerd en zelfs Arabisch geleerd, iets waar Lieke van schrok.
Hoewel ze het niet altijd eens is met de keuzes van haar dochter, is Lieke ruimdenkend en wil ze haar dochter het beste van het beste geven. Ze heeft er echter wel problemen mee dat haar dochter mee wil doen aan de ramadan, aangezien in huis andere regels gelden.
Lieke heeft een compromis gesloten met haar dochter. Haar dochter mag twee weken meedoen met de ramadan en het Suikerfeest vieren hoe zij dat wil, maar daarna moet ze weer mee eten met de rest van het gezin.
Lieke beseft dat haar dochter het recht heeft om haar eigen leven te leiden en dat ze haar uiteindelijk zal moeten loslaten.
Het is begrijpelijk dat Lieke zich zorgen maakt over haar dochter, maar het is belangrijk dat ze openstaat voor de keuzes van haar dochter en dat ze haar steunt in haar ontwikkeling. Het is goed om samen te zoeken naar een compromis en om te communiceren over wat wel en niet geaccepteerd wordt in huis. Lieke moet haar dochter vertrouwen en haar loslaten zodat ze haar eigen weg kan vinden in het leven.
Nieuws
Iris (82) opgelucht dat geliefde Mohamed (36) visum krijgt: ‘We doen het nu vaker op zijn hondjes’🤔😱

Vorig jaar kwam de 82-jarige Iris Jones uit Engeland in het nieuws vanwege haar relatie met de 36-jarige Mohamed uit Egypte. De twee zijn getrouwd en hebben veel te maken gehad met vooroordelen en geruchten over hun relatie.

Het koppel ontkent deze geruchten en zegt dat ze echt van elkaar houden. Iris en Mohamed hebben elkaar ontmoet via Facebook en na enkele maanden besloten ze om elkaar in het echt te ontmoeten.

Zo ging het er tijdens een stoeipartij zo heet aan toe dat er een hele bus glijmiddel doorheen ging. Omdat Iris niet meer zo jong is, moeten ze voorzichtig zijn. Mohamed heeft ook te maken gehad met vooroordelen over zijn relatie met Iris.



Hoewel er veel negatieve reacties zijn op hun relatie, zijn er ook mensen die hen steunen en geloven in hun liefde voor elkaar.

Het is goed dat Iris en Mohamed zich niet laten beïnvloeden door de negativiteit rondom hun relatie en samen hun eigen weg gaan. Zolang ze gelukkig zijn met elkaar en elkaar steunen, is dat het enige wat telt. Het is belangrijk om open te staan voor de liefde, ongeacht leeftijd, geslacht of afkomst.

Nieuws
Bizar! Pasgeboren baby mét placenta gevonden op straat, meisje slechts één uur oud

In Mulberry, Florida is dit weekend een pasgeboren baby gevonden, met nog steeds haar placenta eraan vast. De baby was nog maar een uur oud, volgens de politie.










- Nieuws2 jaar ago
Volendam in rep en roer, dit is hoe het nu met Jan Dulles gaat
- Nieuws2 jaar ago
Rouwende André van Duin deelt heel emotioneel bericht
- Nieuws1 jaar ago
Slachtoffer (23 jaar) Jeroen Rietbergen heeft relatie met bandlid (47 jaar)
- Nieuws2 jaar ago
Geweldig: tweede kindje op komst voor André Hazes en Monique Westenberg!
- Nieuws2 jaar ago
Drama voor Wendy van Dijk: ‘Onverwacht overleden’
- Nieuws2 jaar ago
Eindelijk: “Prinses Amalia heeft een nieuw vriendje!”
- Nieuws1 jaar ago
Drama: ‘Max Verstappen en vriendin toch uit elkaar’
- Nieuws2 jaar ago
Pijnlijk: “Bridget Maasland is door hem keihard aan de kant gezet!”